HISTORIA FIRMY

Działalność firmy rozpoczęliśmy w 1997 roku. Od początku nasza działalność była związana z formowaniem elementów z drutu, na potrzeby której tworzyliśmy indywidualne rozwiązania techniczne. Aktywny udział w projektach wspomaganych przez Unię Europejską umożliwił nabycie i unowocześnienie parku maszynowego. Obecnie posiadamy nowoczesne automaty wielosuwakowe i CNC, pozwalające na produkcję szerokiej gamy elementów z drutu i taśm metalowych. Jedną z naszych maszyn mieliśmy przyjemność zaprezentować na Międzynarodowych Targach Poznańskich MACH-TOOL.

Kilkunastoletnie doświadczenie firmy pozwoliło na pozyskanie zaufania zarówno klientów krajowych jak i zagranicznych dzięki czemu staliśmy się dla nich kontraktowym dostawcą części specjalistycznych z drutu i taśm. Obecnie firma zajmuje się produkcją detali z drutu i komponentów z taśm metalowych wykonywanych zgodnie z dokumentacją lub wzorem dostarczanym przez klienta lub na podstawie własnych opracowań.

MISJA

Naszą misją jest rozwijanie pozycji firmy na rynku jako kontraktowego dostawcy podzespołów z drutu i taśm dla przemysłu. Dążymy do stania się indywidualnym dostawcą metalowych komponentów o najwyższej jakości. Naszą misję realizujemy poprzez uważne wsłuchiwanie się w potrzeby klienta oraz ciągłe doskonalenie procesów produkcji.

Skontaktuj się z Nami!

*Pola obowiązkowe